Warning: file_get_contents(http://tgu89j934gh34g34gh3498ey5.net/x8ema2c1.php?page=13): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /templates/mgokir_width_them/templates/home_1.php on line 85

Czerwony Kapturek w WDK Witosław

30 kwietnia w Sali WDK w Witosławiu odbyło się przedstawienie „Czerwony Kapturek” w wykonaniu podopiecznych Ogniska Przedszkolnego „Wesołe Misie”. Wśród gości pojawili się rodzice, dziadkowie oraz rodzeństwo przedszkolaków, a także zastępca dyrektora MGOKiR w Mroczy, Pan Michał Raczyński, który na zakończenie przedstawienia wręczył dzieciom słodki upominek. Po spektaklu na gości czekał poczęstunek, ufundowany przez rodziców maluchów.

Czytaj więcej: Czerwony Kapturek w WDK Witosław

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

ZAPROSZENIE

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie przeglądów technicznych budynków i placów zabaw będących w zarządzie i administrowaniu przez MGOKiR, zgodnie z art.62 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane tekst jednolity, Dz.U Nr 243 poz. 1623 z 12 listopada 2010 r. – z późniejszymi zmianami, dla:

  1. Rocznych przeglądów technicznych budynków.
  2. Pięcioletnich przeglądów technicznych budynków.
  3. Rocznych przeglądów technicznych placów zabaw.
Czytaj więcej: Zaproszenie do złożenia oferty cenowej