Zapraszamy na X FPPPiŻ

X Festiwal Polskiej Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej jest kolejną już edycją cyklicznej wspaniałej imprezy, o charakterze patriotyczno – edukacyjnym. Jednocześnie popularyzuje on Polską Pieśń Patriotyczną i Żołnierską wśród młodzieży gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej oraz osób dorosłych. Historia zawarta w słowach pieśni wojskowych uczy i wzrusza. Ze względu na ogromne zainteresowanie uczestników, którzy bardzo chętnie biorą udział w festiwalu, staramy się zwiększyć zasięg tego przedsięwzięcia, zapraszając co roku do współpracy nowe szkoły i ośrodki kultury. Z uwagi na rangę festiwalu, patronat honorowy sprawowany będzie przez Posła do Europarlamentu Pana Janusza Zemke, Poseł na Sejm RP Panią Iwonę Kozłowską, Wojewodę Kujawsko – Pomorskiego, Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego, Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy, Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Bydgoszczy, Kuratora Oświaty w Bydgoszczy, Komendanta Kujawsko – Pomorskiej Chorągwi ZHP, Starostę Nakielskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza.

Jednocześnie nadmieniamy, że w/w festiwal na stałe został wpisany do kalendarza imprez kulturalnych Województwa Kujawsko - Pomorskiego. 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu. Poniżej znajduje się Regulamin oraz Karta uczestnictwa, które można pobrać, a wypełnione wysłać pocztą na adres ośrodka bądz mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcamy również do skorzystania z formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej.

 

PlakatFestiwal2015

 

Regulamin

Karta uczestnictwa