Dzień Dziecka w Mroczy

Wyjątkowe święto w Mroczy dla tych dużych i małych! Festyn dla dzieci – Dzień Dziecka.

W naszym mieście obchodziliśmy to fantastyczne święto już 29 maja na Stadionie Miejskim w Mroczy. Byliśmy z Wami od godziny 15 do wieczora. Na najmłodszych mieszkańców naszej gminy czekała moc wyjątkowych atrakcji: szaleństwo na dmuchanych zjeżdżalniach, liczne zabawy, animacje i konkursy, zabawy sportowe, alpaki, foto budka, brokatowe tatuaże, malowanie buziek, bańki mydlane, kącik plastyczny, warsztaty, grillowane kiełbaski, frytki, lody.

Wszystkie atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dużo pozytywnej energii, uśmiechów dzieci i zadowolonych rodziców.

Wszystko to dzięki organizatorom wydarzenia: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy, Miasto i Gmina Mrocza, TPD KPOR Warsztat Terapii Zajęciowej w Mroczy, Osiedle “Stare Miasto” Mrocza , Osiedle “Jedynka”, Gminna Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Bank Spółdzielczy w Koronowie oddział w Mroczy, Małopolskie Centrum Profilaktyki, patronat medialny Radio Pik.

Dziękujemy za wsparcie finansowe oraz ogrom włożonej pracy.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom, że zechcieli spędzić ten wspaniały dzień razem z nami. Uśmiech Waszych pociech był dla nas największą nagrodą. Dzięki Wam wiemy, że warto.

Wszystkim dzieciom tym młodszym i trochę starszym z okazji ich święta: dużo uśmiechu i radości z bycia dzieckiem, samych pozytywnych dni, spełnienia Waszych najskrytszych marzeń.

Serdeczności dla Was od Dyrektor i całej naszej ekipy MGOKiR w Mroczy. 

image_pdfimage_print