Klubowy Turniej Sparingowy w Kick Boxingu

Zapraszamy na Klubowy Turniej Sparingowy o Puchar Burmistrza Mroczy w Kick Boxingu dla Alicji.

Cały turniej jest poświęcony zbiórce na leczenie małej Alicji Bartosik, która od początku narodzin walczy dzielnie o życie. Urodziła się już w 24. tygodniu ciąży! Przez wcześniactwo Ala ma wiele wad wrodzonych m.in. retinopatię, problemy z oddychaniem spowodowane dysplazją oskrzelowo-płucną. Niedługo po porodzie Ala przeszła operację wstawienia zastawki komorowo-otrzewnej, dzięki której zmniejszono wodogłowie i płyn niepoprawnie gromadzący się w główce.

W swoim króciutkim życiu Alicja przeszła bardzo wiele. Wiemy, że jeszcze dużo przed nią, dlatego, chcemy pomóc. Ala potrzebuje stałej opieki wielu specjalistów i niezbędnego do życia sprzętu.

Zobaczyć będzie można zmagania zawodników walczących w formule Kick Boxingu, którzy będą chcieli zaprezentować świetny styl walki i wysoki poziom umiejętności technicznych. Nad przebiegiem turnieju czuwać będzie skład sędziowski. Turniej dla zawodników klubu to przede wszystkim okazja do zaprezentowania przed szeroką publicznością nabytej wiedzy w zakresie walki, dlatego wiemy, że dostarczą nam bardzo dużo emocji!

Turniej organizujemy wspólnie z KRISSS FIGHT CLUB w dniu 16 czerwca, od godz. 16:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy. Tego dnia odbędzie się zbiórka publiczna. Patronatem honorowym nad wydarzeniem objął Pana Waldemar Chudzik – Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza, a patronat medialny – Radio Nakło.

Również i Wy możecie włączyć się w tę niecodzienną inicjatywę. Podczas całego wydarzenia będzie można wspomóc na różne sposoby, np.: kupując los (każdy los wygrywa), płacąc za figle dzieci na przygotowanych dmuchańcach w strefie zabaw, wykonując sobie prawdziwy tatuaż, czy też smakując słodkości serwowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Mrocza.

Transmisja on-line

image_pdfimage_print