Urodziny Miasta Mroczy

Po raz 629 będziemy obchodzić urodziny Miasta Mroczy w dniach 19 – 20 sierpnia. W piątek zapraszamy na plac przy ul. Łąkowej, gdzie na najmłodszych od godz. 17:00, będzie czekać sporo atrakcji, takich jak Ranczo Amadeusza czy też animatorzy z Mimezis Art.
O godz 14:00 zapraszamy do udziału w rajdzie rolkowym, a na godz. 16:00 na rajd rowerowy, w którym mogą wziąć udział osoby powyżej 14 roku życia. Start każdego rajdu z przed sceny przy ul. Łąkowej.
Od godz. 17:00 na placu odbędą się pokazy OSP Mrocza oraz Policji. Natomiast na scenie wystąpią: zespół Śpiewaki, SVAHY oraz Własny Port. Na koniec w dyskotekowych rytmach zagra DJ Gruszka.

Sobotni dzień rozpoczniemy od godz 16:00 plenerowym studio z Radio Nakło.
Od tej samej godziny odbędzie również szereg atrakcji, takich jak: wyścigi na hulajnogach i deskorolkach, duathlon dziecięcy czy też otwarty quiz na orientację pn. “Poznajemy Mroczę”. Tego dnia na scenie wystąpią: zespoły Śpiewaki oraz FRESH, a zabawy dla dzieci zapewnią animatorzy z “Nie pękaj”. O godz. 20:30 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru: zespół VARIUS MANX i Kasia Stankiewicz. W muzycznych klimatach pozostaniemy do godz 24:00 wraz DJ MARASEM.

Mapy rajdów

Mapa rajdu rolkowego

Mapa rajdu rowerowego

Regulaminy rajdów wkrótce.

image_pdfimage_print